Foodtrade Services

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

Privaatsuspoliitika

Kes meie oleme?

Foodtrade Services OÜ, meie kodulehekülg asub https://foodtradeservices.eu

Mis on KÜPSIS?

Küpsis on väike tekstiüksus, mille veebisait, mida külastate, teie brauserisse saadab. See aitab veebisaidil pidada meeles teie külastuse andmeid, näiteks teie eelistatud keelt ja muid sätteid. See võib teie järgmist külastust hõlbustada ja saiti teile kasulikumaks muuta. Küpsistel on oluline roll. Ilma nendeta oleks veebi kasutamine ebamugavam kogemus. Kuna küpsiste põhiroll on saidi protsesside parandamine/võimaldamine, võib küpsiste keelamine takistada kasutajatel teatud veebisaitide kasutamist.

Foodtrade Services OÜ kodulehekülge kasutades annate nõusoleku küpsiste salvestamiseks ja neile juurdepääsemiseks. Kasutame oma veebisaitidel küpsiseid kasutajate tuvastamiseks unikaalsete, kuid anonüümsete isikutena. See aitab meil registreerida külastajate arvu ja annab meile statistikat ning teavet selle kohta, kui palju kasutajaid meie veebisaitidel on ja mida nad teevad. Kasutame seda statistikat selleks, et saaksime lehte lihtsamaks ja selgemaks muuta ning selle võimalikult kasutajasõbralikuks teha.

foodtradeservices.eu kasutab kodulehel küpsiseid.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille veebileht paigutab Sinu arvutisse, et salvestada veebilehitseja informatsiooni ja Sinu kasutajakogemust parandada.